Uygun Krediler Hakkında

Denizbank’tan Ev İpotekli İhtiyaç Kredisi

Denizbank’tan Ev İpotekli İhtiyaç Kredisi

Denizbank, ‘’ Bireysel Finansman Kredisi’’ adı altında tüketicilere yüksek miktarda ihtiyaç kredisi veriyor. Konut ipotekli olan bu krediyi sizlere tanıtacağız. Sizler için incelediğimiz Denizbank Bireysel Finansman kredisi kampanyası ile ev ipotekli ihtiyaç kredisi sahibi olabilirsiniz. Yazımızda faiz ve maliyet bilgilerini bulabilirsiniz.

Konut ipoteği şartı müşterilerine finansman desteği sağlayan Denizbank, yüksek miktarda krediye ihtiyacınız olması halinde Ev ipotekli ihtiyaç kredisini sizlere fırsat olarak sunuyor. Size veya yakınınıza ait olan bir konutu Denizbank’a teminat olarak gösterebilir ve bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. İpotek olarak kabul gören konurun ekspertiz değerinin yüzde 80’inene kadar Denizbank’tan kredi kullanma şansına sahipsiniz. Denizbank’ta ipotekli kredi vade üst limiti 4 sene(48 ay) olarak belirlenmiştir. Faiz oranları ise yüzde 1,44’ten başlamaktadır.

Denizbank ev ipotekli kredi içi alınacak olan masraflar şu şekildedir;

Denizbank, ipotekli kredi kapsamına giren krediler için tüketicilerden, kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi ücreti tahsis ediyor. Bu ücrete aynı zamanda dosya masrafı da adı verilmektedir.

KKDF ve BSMV vergileri, konut kredileri haricindeki tüm krediler için tüketicilerden kesilmektedir. Kredinin aylık faiz tutarı üzerinden hesabı yapılan bu vergiler, kredi vadesi süresince tüm taksitlere eklenir. KKDF aylık faiz tutarının %15’i, BSMV ise %5’i oranında hesaplanır ve bu şekilde taksitlere eklenir.

Denizbank, ipotek altına alacağı ev için ekspertiz yapar. Bu işlemin ücretinin hepsi müşteriden talep edilir. Denizbank’ın belirlediği en düşük ekspertiz ücreti 700 TL’dir.

Hayat sigortası ve konut sigortası da bu kredinin masrafları arasında yer almaktadır. Konut sigortasının primi, ipotek altında alınacak olan konutun değerine göre değişkenlik gösterir. Hayat sigortasının primi ise, müşterinin kredi notu, yaşı ve cinsiyeti gibi değişkenliklere göre belirlenir.

Denizbank Ev İpotekli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank ev ipotekli kredi başvurusu şubeye gitmeden belgesiz olarak yapılmamaktadır. Başvuruda bulunmak için banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Gerekli belgeleri yanınızda getirerek başvurunuzun sonuçlanma sürecini hızlandırabilirsiniz. Denizbank ipotekli kredi için şu belgeler istenmektedir;

 • Gelir Belgesi
 • Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için Denizbank’ı arayabilirsiniz. 444 0 800 numaralı DenizBank Çağrı Merkezi ile iletişim kurarak Denizbank İpotekli İhtiyaç kredisi hakkında bütün sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İpotekli kredi, bir malınızı teminat olarak gösterme şartı ile alabileceğiniz kredi çeşididir. İpotekli ihtiyaç kredisi alabilmeniz için kendinizin ve ya yakınızın bir malını ipotek olarak göstermeniz gerekiyor. 2018 yılında ipotekli ihtiyaç kredisi veren bankalar şunlardır;

 • Ziraat Bank, İpotekli Finansman Kredisi
 • Vakıfbank, İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi
 • Halk Bankası, İpotekli İhtiyaç Kredisi
 • Akbank, İpotekli İhtiyaç Kredisi
 • ING Bank, İpotekli İhtiyaç Kredisi
 • ICBC, İpotekli Finansman kredisi
 • Odebank, Bireysel Finansman Kredisi
 • Bankpozitif, İpotekli İhtiyaç Kredisi
 • Alternatifbank, İpotekli İhtiyaç Kredisi
 • TEB, Bireysel Finansman Kredisi
 • Şekerbank, Bireysel Finansman Kredisi

krediler

En güncel uygun kredi haberleri ile sizde krediler bulun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün