Gelir Belgesiz Uygun Kredi Veren Bankalar

Kredi çekmek Gelir Belgesiz Uygun Kredi Veren Bankalar  için ilk ve önemli koşullardan bir tanesi herhangi bir iş yerinde primli çalışma koşuluydu. Çalışılan iş gününe göre işverenin sizin adınıza yatırmış olduğu sigorta prim gün sayısı ve maaş miktarınıza göre bankalardan kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Uygun Kredi Veren Bankalar

Maaşınızın miktarı ve sigorta prim gün sayınız arttıkta bankalardan talep edeceğiniz kredi tutarları da doğru orantıda artış gösterebilir. Kredi konusunda önemli olan bir diğer konu ise işi olmayan kişilere bankalar kredi imkanı sağlıyor mu ? sorusudur. Bir zamanlar henüz banka yasalarının gündeme gelmediği ve hatta müşteri kitlesini arttırmak için sokaklarda işlek caddelerde kurulan stantlardaki personeller tıpkı kapalı çarşı esnafları gibiydi. Oradan buradan müşteri toplayarak kredi ve kredi kartı vermek için elinden geleni yapardı.

İster işi olsun ister olmasın belli başlı prosedürlere uygun olduğu takdirde herkesin bu imkanlardan yararlanması mümkündü. Ancak yeni gelen yasaya göre bu durumlar ortadan kalkarak bankalar daha bir kurumsal yapıya bürünerek resmen müşteri seçiminde özenle adım atmaya başladılar.

7 yorum

 1. Feride Yanıtla

  25.000 tl krediye ihtiyacım var 48 ay vade ile geri ödeme yaparım dönüş sağlarsanız sevinirim 05538374035

 2. Yusuf Gültekin Yanıtla

  Konya Karapınar tcgazi emekli yusuf Gültekin aylık net gelir 3018 tl 3 aya bir ekmaaş 1740 tl Emekli maaşı zıraat bankası alıyorum
  ihtiyaç kredi 55.000 bin tl 48 ay vade
  Acil lazım borc kapama siz yardımcı olursanız çok sevinirim iyi akşamlar dilerim

 3. Özgür Yanıtla

  Bana 3000 tl kredi lazım notum düşük diye hiçbir banka vermiyor lütfen yardımcı olurmusunuz 05318979393

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir