Uygun Krediler Hakkında

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Qnb Finansbank Türkiye’de faaliyet gösteren özel finans kurumlarından biridir. Qnb Finansbank’da diğer bankalar gibi yeni müşteriler kazanmak, kazandığı müşterilerine değişik alanlarda (konut, taşıt, eğitim, tatil vb.) kredi imkanı sunmayı amaçlamaktadır. İnsanlarında yaşamlarında ihtiyaçları sınırsızdır. Genel olarak ihtiyaç sıralamasında konut ihtiyacından sonra taşıt sahibi olma ihtiyacı gelir. Konut sahibi olma sorununu çözen insanlar araç sahibi olabilmek için bankalardan taşıt kredisi almak için araştırmalara başlamaktadırlar.

Ne Kadar Taşıt Kredisi Alınabilir?

Qnb Finansbank taşıt kredisi için yapmış olduğu belirlemeler, sıfır ile beş yaş arası araçlar için kırk sekiz aya kadar. Altı – sekiz yaş arası araçlarda ise on yıla kadar ödeme planları oluşturarak kredi teklifleri sunmaktadır. Qnb Finansbank taşıt kredilerini Türk Lirası cinsinden planlamaktadır. Taşıt kredileri genellikle hafif ticari araçlar ve binek araçlar için kullandırır. Qnb Finansbank kredi kullanılan aracı kredi teminatı olarak kabul eder.

Kredi Miktarı

Qnb Finansbank taşıt kredilerinde, sıfır araçlar için, araç değeri faturasının elli bin Türk Liraya kadar olanların yüzde yetmişi, fatura bedeli elli bin Türk Lirası üzerinde olanlara ise yüzde ellisi kadar taşıt kredisi imkanı sunmaktadır. İkinci el araçlarda ise araç fatura tutarı değil, aracın kasko bedeli baz alınarak kredi hesaplaması yapmaktadır. Kredi ödeme planları müşterinin ödeme şekillerine göre düzenlenebilir.

Gerekli Belgeler

Taşıt kredisi kullanmak için gerekli olan belgeler, ikinci el araçlar için araç ruhsat fotokopisi, sıfır araçlar için ise satış faturası, kimlik belgesi, son aylara ait bir fatura, ikamet belgesi, gelir durumunu gösterir belgelerin hazırlanması gereklidir. Bu belgeler hazırlandığı zaman banka ile kredi sözleşmesi yapılmaya başlanabilir.

Qnb Finansbank taşıt kredisi kullandırdığı müşterilerine, aralarında yapmış oldukları sözleşme içeriğine göre güvence olarak müşterinin satın almış olduğu aracı kasko yaptırmasını zorunlu kılar. Banka aracın kaskosunu otomatik olarak kendi sistemi üzerinden yapar ve kasko bedelini kredi miktarının üzerine ekleme yapar. Müşteri bunu kabul etmek zorundadır. Araç kaskosu yıllık olarak yapılır ve kredi ödemesi bitene kadar banka tarafından düzenli olarak her yıl yenilenir.

 

krediler

En güncel uygun kredi haberleri ile sizde krediler bulun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün