Uygun Krediler Hakkında

TEB 2019 Güncel Kredi Faiz Oranları

TEB Güncel Faiz Oranları

Marifetli Hesapla birikimleri özel faiz oranı ile de gece vade mevduatında günden güne büyümekte olduğunu görmeniz mümkün olur. Dilenen zamanlarda para yatırım, para çekim işlemlerini gerçekleştirebilmektesiniz. Ücretsiz olan EFT/ Havale işlemi, faiz gelirlerinin elde edilebilmesi için de gerekli tutar marifet hesabı üzerinde bulunan ve asgari olarak da (iki) 2 iş günü faiz gelirini elde edebilecek müşterilere geçerli olur. Faize ek olarak kazanma koşulu olarak da TEB şube aracılığıyla da paket tanıtımı yaparak, paket koşulları gerçekleşmesi sonrası geçerli olur.

Ek Faiz oranları

Ek faiz verebilmek için müşteri aktif olma ve paket içermiş olduğu ürün sahibi ile bazı yer alan “Paket Anlaşma Geçerlilik Koşulları“ taşıması gerekmektedir. Birden fazla olan paket seçimi durumları içinde müşteriler açısından da oldukça avantajlı olan paket geçerliliği olacak olan farklı pakete de ait ek faiz birleştirilme durumu söz konusu olmaz. Otomatik ödemesi koşulu sağlaması için 2 adet son 2 ay içinde yaratılan geçerli fatura ödemesi talimatı olması ya da 2 aydan daha önce sistemde olan talimatınız bulunuyor ise son 1 ay içinde ödeme yapılan olma durumu gerekir.

Fon koşul sağlanması için de paket içinde belirtilen minimum fon adetleri kadarıyla belirtilen fon türü sahip olma durumu gerekir. Müşteri açık durumda Türkiye Ekonomi Bankası kartları olması da gerekli olur. Müşteri açık durumunda TEB Kartı olması gerekir. 27. 10. 2017 tarihinden de itibari ile marifetli döviz hesaba bağlı vadesiz olan mevduatına ek faiz verilmesi için de bulundurması gerekmekte olan bakiye alt limit tutarı güncellenir. Tutar Aralıkları olarak da 27. 10. 2017 tarih itibari ile de Marifetli Hesap Ek Faiz Verilmesi için gereken bir vade mevduat bakiyesi belirlenmiştir.

Mevduat Bakiyeleri

  • 000- 25. 000 E 600
  • 25. 001- 40. 000 E 850
  • 000- 25. 000 $ 750
  • 25. 001- 50. 000 $ 1000
  • 000- 15. 000 GBP 500
  • 15. 001- 30. 000 GBP 750

Üstü Biriksin Programı

Üstü Biriksin program banka kartında POS cihaz aracılığı ile yapılacak olan harcama belirlenecek olan bir katsayının da tutarı ve katına tamamlanması gerekli olur.

 

krediler

En güncel uygun kredi haberleri ile sizde krediler bulun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün