Uygun Krediler Hakkında

TEB Bireysel İhtiyaç Kredi Hesaplama

TEB Bireysel İhtiyaç Kredi Hesaplama

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için size özel faiz imkanları ile dilerseniz TEB’den başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusunu Nasıl Gerçekleştirebilirsiniz?

Kredi başvurunuz için gerekli evraklar ile beraber size yakın olan TEB şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Başvuru İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

  1. Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
  2. Gelir belgesi veya maaş bordrosu yeterli olacaktır. Ancak ücretli çalışan iseniz imza sirküleri gerekebilir.
  3. Serbest meslek sahibi iseniz veya işletme sahibiyseniz son 3 yıla ait bilançonuz, vergi levhanız ve ticaret sicil gazetesi yeterli olacaktır.

Bu belirtilen belgeler ile beraber şubeye gidebilir ve size özel faiz imkanlarından yararlanabilirsiniz.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi Nedir?

Acil kredi ihtiyaçlarınız için bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bir kredi çeşididir. Başvurunuzun neticesi ise anında cep telefonunuza bildirilecektir. Pratik ihtiyaç kredisi için en üst limitiniz 12.500 TL’dir. Başvurunuzun neticesinin olumlu olması sonucunda kredi kullandırma için banka şubesi sizden sadece nüfus cüzdanınız veya ehliyet fotokopisini talep edecektir. Ancak banka gerekli görülen durumlarda müşteriden kefil isteyebilir veya ek bir belge talebinde bulunabilir.

Belirtilen kredi için banka gelir belgesini zorunlu tutmamakla beraber gerekli görürse müşteriden talep edebilir. Başvurularınızın ise şubede işleme koyulabilmesi ve başvurunuzun gerçekleştirilebilmesi için emekli, serbest meslek sahibi, işletme sahibi, kamu sektörü veya özel sektör çalışanı olmanız gerekmektedir.

SMS gönderdiğiniz ve aldığınız takdirde ücretler sizin tarafınızdan karşılanmış olacaktır. Gönderilen kısa mesajlar; avea için 0,65, turkcell için 1,3, vodafone için ise 0,8 olarak belirlenmiştir. Belirtilen tutarlara ise KDV ve ÖIV dahildir.

PTT Tarafından Verilen TEB Jet Kredi Nedir?

Sosyal Güvenli Kurumu tarafından verilen emekli maaşını PTT’den alan müşterilere özel hazırlanmış bir ihtiyaç kredisi türüdür. Emekliler başvuru için sadece nüfus cüzdanı ile işlem yapabilirler. PTT aracılığıyla verilen bu kredinin en alt limiti 1.000 TL, en fazla ise 30.000 TL olarak belirlenmiştir. Kredi vadesi olarak da en az 3 ay en fazla 36 aya kadar dilerseniz vade seçeneği sunulmaktadır. En fazla 70 yaşına kadar olan emekliler için geçerli olmak ile beraber en iyi yanı ise kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.

krediler

En güncel uygun kredi haberleri ile sizde krediler bulun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün