Uygun Krediler Hakkında

TEB Taşıt Kredisi Kolay Alınır Mı?

TEB Taşıt Kredisi

Hayalindeki ve ihtiyacı olan taşıtı olmak isteyen birçok insan tarafından tercih edilen TEB taşıt kredisi ile sıfır ya da 2. el araba alma imkanından faydalanmak mümkün olabiliyor. Genelde ülkemizdeki bankaların birçoğu sıfır araçlar için kredi kullanımı sağlarken TEB 2. el araçlar için kredi kullanımı yaptırıyor. 2. el taşıt kredisi kullanımı için araç modelinin 10 yaşından küçük olması gerekli olup, 10 yaşından büyük araçlar için araç kredisi verilmiyor.

TEB Araç Kredisi Faiz Oranları

En uygun şartlarda taşıt kredisi veren bankalar arasında olan TEB faiz oranlarına bakıldığında yüzde 1,35 olduğu ve 48 aya kadar vade yapıldığı görülüyor. Birçok bankada bu vade seçeneğinin 36 ay ile sınırlandığı için TEB taşıt kredisinin daha avantajlı olduğu anlaşılıyor.

TEB Taşıt Kredisi Seçenekleri

Taşıt kredisi kullanmak isteyen ve tercihlerini TEB Taşıt Kredisi kullanımından yana kullanan müşterileri için birçok ürün tercihleri vardır. Örneğin, klasik taşıt kredisi, üç ayda bir olan ödeme sistemi ile ara ödemeli, balon ödemeli sistemde ise ödeme planında bulunan son taksidinin kredi tutarının belli bir yüzdesi dilimine göre ayarlanmış bir sistem olup, aylık taksit ödemelerinin düşürülmesine de imkan sağlar, Esnek ödemeli taşıt kredi modeli müşterilerin en çok tercih ettiği kredi türü olup, kredi geri ödemelerinin tamamen müşterinin kendi bütçesine göre ayarladığı bir kredi çeşididir. Gelirleri mevsimsel olarak değişen ya da maaşlarına gelecek zam oranına göre ayarlama yapma olanağı sağlar. Bunların dışında Anapara ertelemeli araç kredi metodunda

6 aya kadar sadece faiz, KKDF (Kaynak Kullanımı Destek Fonu) ve BSMV’yi (Banka Sigorta ve Muayene Vergisi) ödenecek olan kredi formülüdür. Eğer taksit ödemesini 3 ay gibi bir zaman sonra ödemeye başlamak istenildiği taktirde ödemesiz dönemli kredi ve 3 ayda bir toplu ödeme yaparak dönem periyotlu olarak taşıt kredi seçenekleri mevcuttur.

TEB Taşıt Kredisi Müracaatı

TEB taşıt kredisi almak isteyenlerin araç model bilgileri, kimlik belgesi, ikamet belgesi ya da abonesi olduğunuz elektrik, su, doğalgaz faturası gibi herhangi bir fatura, noter satış sözleşmesi, ÖTV ödeme vergi makbuzu veya araç tescili geçici belgesi gibi belgeler ile müracaat edilebilir.

krediler

En güncel uygun kredi haberleri ile sizde krediler bulun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün