Uygun Krediler Hakkında

Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Kredisi Hesaplaması

Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Kredisi

Türkiye Finans Katılım Bankası krediler kapsamında konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine hizmet verir. Bu seçenekler arasından taşıt almak için bankadan kredi çekmek isteyen müşterilerin güncel faiz oranlarına ve taşıt kredilerine dair olan koşulları sağlamasına yönelik bilgilendirilmeleri gerekir. Türkiye Finans Katılım Bankası uygun faiz oranları ile birlikte taşıt kredisi veren bankalar arasındadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Kredisi Hesaplaması

Bankalardan kredi çekerken aylık gelir üzerinden düzenleme yapmak bireylerin kredilerini daha rahat ödemeleri açısından önemlidir. Basit bir işlem ile bireyin aylık gelirinin yarısının yukarısında olan kredi ödemelerinin tavsiye edilmediği durumlarda Türkiye Finans Katılım Bankası da aynı işlemi uygular. Taşıt kredileri bu ölçüye göre verilir. Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden taşıt kredisi almak isteyen bir kişinin kaba bir hesapla 20.000 TL değerinde 24 ay vade süreli kredi çekimi %1.38 oranı üzerinden aylık 1.017 TL geri ödeme ile, 30.000 TL değerinde 48 ay vade süreli kredi çekimi %1.42 oranı üzerinden aylık 920 TL geri ödeme ile, 50.000 TL değerinde 48 ay vade süreli kredi çekimi %1.42 oranı üzerinden 1.533 TL geri ödeme ile verilir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Kredisi Faiz Hesaplamaları

Her kredi de olduğu gibi taşıt kredilerinde de vade süresinin uzaması faizin artmasına doğal olarak da kredinin ödenen miktarının artmasına neden olur. Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden 24 ay vade süresiyle çekilen bir taşıt kredisi %1.38 faiz oranı ve %1.69 yıllık maliyet oranı ile, 12 ay vade süresiyle çekilen bir taşıt kredisi %1.38 faiz oranı ve %1.72 yıllık maliyet oranı ile, 36 ay vade süresiyle çekilen bir taşıt kredisi %1.42 faiz oranı ve %1.73 yıllık maliyet oranı ile ve 48 ay vade süresiyle çekilen bir taşıt kredisi %1.42 faiz oranı ve %1.72 yıllık maliyet oranı ile krediyi çeken kişiye geri dönüşüm sağlar.

Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Kredisine Başvurma

Kredi için başvuru yapılırken alınacak olan kredi miktarının tam olarak belirlenmiş olması, vade döneminin bütçeye göre ayarlanması, başvuru formu içerisinde yer alan bilgilerin doğru olması, bankanın talep ettiği evrakların eksiksiz olması ve banka tarafından müşteriye belirtilen sürenin içerisinde kredi sözleşmesinin imzalanması gerekir.

krediler

En güncel uygun kredi haberleri ile sizde krediler bulun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün