Bankalar

Vakıfbank Bireysel Kredi Hesaplama 2019

Vakıfbank Bireysel Kredi Hesaplama

Türkiye’nin devlet bankalarından biri olan ve kamu çalışanlarının maaşlarını aldığı banka olan Vakıf bankası bireysel kredilerde diğer bankalara oranla daha düşük faiz oranları ile birlikte hizmet verir. Devlet destekli ve teşvik konusunun yüksek oranla işlendiği bir banka olarak Vakıfbank aynı zamanda katılım bankası işlevi de görür. Katılım bankaları olarak faizsiz kredi veren bankalar içerisinde yer alan banka, İslami değerlere uygun bir şekilde işletilir. Vakıfbank’ın verdiği bireysel kredilerin hesaplanması kendi resmi web sitesi üzerinde yer alan hesaplama araçları ile yapılabilir.

Vakıfbank Kredi Hesaplama Aracı

Vakıfbank’ın kredi hesaplama aracı içerisinde iki adet kredi çeşidi bulunur. Bunlardan ilki sonbahar kredisi olmakla birlikte 3 aydan 4 aya kadar ve minimum 1.000 TL ile maksimum 90.000 TL değerinde müşterilere verilir. Vade alanından taksit yapılacak ay süresi, tutar alanından da çekilmek istenen kredi miktarı girilerek, taksit periyodu ile birlikte ödemesiz döneml alanının da müşteri isteği doğrultusunda tamamlanması sonucu hesaplama aracı geri ödenecek tutarı ve aylık ödenecek taksit tutarını müşteriye gösterir. İkinci kredi imkanı ise Web Sarıpanjur konut kredisidir. Bu kredi çeşidi de 3 aydan 120 aya kadar ve minimum 1.000 TL ile maksimum 999.999 TL değerinde müşterilere verilir.

Vakıfbank Mevduat Hesaplama Aracı

Çekilmiş olan bir kredinin ya da kredi kartının mevduatının hesaplanabilmesi için Vakıfbank sitesinde yer alan hesaplama aracı kullanılabilir. Bu hesaplama aracında müşteriden para birimi, tutar, vade gün sayısı, vade bitiş tarihi ve faiz oranı (boş bırakılabilir) şeklinde bilgiler istenir. Bu bilgilerin müşteri tarafından girilerek hesapla butonuna tıklandığı durumda mevduat hesabının bütün bilgileri müşterinin karşısına çıkar.

Vakıfbank Nakite Taksit Hesaplama Aracı

Bu hesaplama aracı bireysel müşterilerin nakit tutarları üzerinden yapacakları taksitli alışverişlerin hesaplanmasında kullanılır. Vakıfbank sitesinde yer alan bu hesaplama aracında müşteriden vade ayını girmesi ve nakit tutarını girmesi istenir. Bu bilgiler girildikten sonra hesapla butonuna basıldığı zaman müşterinin karşısına taksit tutarı, taksit anapara, taksit faiz, KKDF, BSMV, ana para bakiye ve vade tarihi bilgileri çıkar.

krediler

En güncel uygun kredi haberleri ile sizde krediler bulun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün